(lexone edhe "source code" te faqes) - (shkrimi "fantastik" me "chip" ne trup: esht gabim dhe i shkaktum nga shum llojna droge si "lsd" , "halucinogen tjer" , "droga tjera me do efekte ne lkura dhe levizje te lkures ne krejt pjest e trupit (por qe keto te njejtat i bajn 24 ore edhe permes do aparateve me rreze (une ne kohet e fundit me keto aparate po torturona ne maksimum.. por betohem ne gjithqka qe ekziston qe atyne qe i kan mundsu dhe i perdorin keto aparate, luc.i.ferr-it dhe prostitutes (d)evil kom me jau djeg durt edhe pjest intime te trupit (perkadaldal, para se te djegen krejtsisht)) qe i shkaktojn ne elementet radioaktive qe i kam ne trup (qe i konsomuj ne pije me elemente radioaktive)), me "lsd" i shoh "objektet" qe ju ndryshohet ngjyra dhe "objekte" qe levizin (per kete ju kam fol rreth para ma shum se 1 viti kur ju kam tregu ne foto nje "ore, qe i levizin numrat/ekrani" (qe ju kam than qe e ka nje "ekran special", e ateher nuk kam dit qe esht nga "lsd")) nga "lsd" dhe "halucinogen tjer" kam edhe "halucinacione" qe tash (sot) qe dy dit nuk kam flejt dhe sa here munona me flejt shoh vetem shum "halucinacione" te shkurta dhe tani kfjellna dhe nuk muj me flejt (keto sulme te vazhdushme me "lsd" qe po mi bajn vazhdimisht qe dy dit, po i bajn me qellim qe mas pak dite te fillojn te me lshojn zana (me sharje (qe kan fillu qe 10 dit, 24 ore)) ne ndegjuset ne vesh qe ti perzin me "halucinacione" te "lsd").. une me keso "tortura te drogave (dhe te aparateve me rreze)" dhe tjera, torturona vazhdimisht qe shum vjet.. une me profetsin dhe paralajmrimin e "Fantastico Apocalypse" do te shpetoj shum njerz, arsyet e "Fantastico Apocalypse" (tash edhe mas "vjedhjes" (qe te bahet "filmi" ma interesant : )) se "(barit : )) ilaqit te plakjes" (BABAIDYT: qe esht i fshehun brenda barit.. (brenda barit te verdh qe e hajn lopt.. : )) - (lexone krejt tekstin, jo veq ketu.. : )) permes drogave) jan qe ta marr une sundimin e kesaj toke, qe te pasurohet kjo tok me "minerale" qe te mundsohet/ndertohet "parajsa".. etj, dhe qe te ndalen "torturat" kunder meje dhe "budallakit" tjera (si sulmet kunder civilve me "profetsi" te rrejshme per qellim manipulimi) - (qe te ken arsye dhe ti financojn keto "budallaki" (edhe pse profetsija jeme nuk shkaktohet nga njerzit dhe vetem mund te keqsohet) tash (masi e publikova "barin e plakjes") prap kan pergadit sulme kunder meje..) qe i bajn prostituta (d)evil (adelin jezebela), ismet luc.i.ferr-it bashk me cia dhe sherbime sekrete botrore.. masi "Fantastico Apocalypse" bahet per BABAIDYT, kjo dmth qe sa ma shum qe une torturona aq ma i "ran" do te jet "Fantastico Apocalypse".. kshtuqe sipas profetsive te bibles, ju njerzve ju mbetet qe ta lidhni (per 1000 vjet) prostituten (d)evil (adelin jezebelen), dhe ismet luc.i.ferr-it (profetin e rrem) ta gjuni ne liqenin e zjarrit (ose thik mas shpine)..) "Fantastico Apocalypse" (2000 vjet i vjeter, dhe i vertet): Engjelli i ra trumbetes. ((si ne kohen kur jan faru dinosaurt : )) ne kohen e sulmit me "pluhun kozmik" (pluhun njejt si i sahares : )) - (Dielli u be si thes leshi, hena u be si gjak dhe yje ("asteroid (ngjajshem si "bomba-h")" (por ne te njejten koh edhe "minerale" : )) - (brenda "pluhunit kozmik", qe do te vjen nga ana "nord" e tokes/galaktikes..)) te qiellit rane ne toke, ashtu si pema e fikut..) - (Mbreterit e tokes, paria, komandantet ushtarake, te pasurit, te fuqishmit dhe do skllav e i lire, u fshehen shpellave (pergaditni (sigurone teknologjin dhe ushqimin per gati 1 vit)) - ((ju tjert ("me financim te besimtarve") maroni sa keni edhe pak koh) shqiptart i kan (jo afer deti shkaku "tsunami") bunkerat e enverit : ) edhe "kosovart" ("te trajnum" : )) kan me pas pak koh qe te shkojn (edhe masi te mrrin "pluhuni kozmik") - (ne fillim runu prej nje "kokrrizi" si/sa "blloka betoni" : )) e shkembinjve te maleve. Ata vazhdojne tu thone maleve e shkembinjve: Bini mbi ne e na fshihni nga syte e Atij qe rri ulur ne fron (BABAIDYT) dhe nga zemerimi i Qengjit, Pashe nje yll (planet) qe kishte rene nga qielli ne toke (ne nord-america), dhe atij iu dha qelesi i humneres. Ai e hapi humneren dhe prej saj doli tym si nga nje furre e madhe. Dielli dhe ajri u erresuan nga tymi i humneres. Nga tymi (i "yllit"(planetit) qe e ndan nord-america ne tri pjes) dolen mbi toke "kafshe aliene" .. nuk iu lejua t'i vritnin njerzit (pa vulen/shejen BABAIDYT), por duhej t'i torturonin per pese muaj, siq mundohet nje njeri kur e pickon akrepi. Ato dite, njerezit do ta kerkojne vdekjen, por s'do ta gjejne kurrsesi. Do te duan te vdesin, por vdekja do t'u ike. "kafshet aliene" Ne koke kishin kurora si prej ari, fytyra e tyre ngjante me fytyren e njeriut dhe floket i kishin si floke grash. Dhembet i kishin porsi te luaneve, dhe kishin parzmore si parzmore prej hekuri. Zhurma e kraheve te tyre i ngjante zhurmes se karrocave me shume kuaj, qe rendin drejt betejes. Ata kane edhe bishta e thumba si te akrepave. Ne bishtat e tyre gjendet autoriteti qe t'i torturojn njerezit per pese muaj. Ata kane mbi vete nje mbret (BABAIDYT) - (qe vetem atij i binden), engjellin e burgut (burgut: planetit toke) .. Atyre iu dha autoritet, po ai autoritet qe kane edhe akrepat e tokes, dhe iu tha te mos demtonin bimesine e tokes, asgje te gjelber, as ndonje peme, por vetem ata njerez qe nuk e kane ne balle vulen e profetit suprem (BABAIDYT):